News

Evinize En Yakın Çeyiz Mağazası Elart.com

Elart, 2001 yılında çeyiz sektörüne giriş yapmıştır. 2001 yılından bu yana, evlilik hazırlığı içinde olan genç kızların en çok tercih ettiği çeyiz markası olmayı başarmıştır. Evlenecek olan birinin sahip olması gereken her türlü ürünü yelpazesinde bulunduran firma, hayalleri süsleyen tasarımları meraklısıyla buluşturuyor. Sektöre adım attığı ilk günden itibaren çeyiz dünyasında adını duyurmayı ve kalıcı yer edinmeyi başarmış, çeyiz denilince akla gelen markalar arasına girmeyi hedef edinmiştir. Nitekim bu hedefine ulaşmış ve ilk tercih edilenler arasında kendine yer bulmuştur. Zaman içerisinde üretim ve seçenek olarak bir hayli gelişim göstererek, sadece çeyiz değil ev tekstili alanında da müşterilerine hitap etmeye başlamıştır.

 

Elart Çeyiz Şubeleri ve Web Sitesi

Çeyiz üretimi ile yola başlayan Elart, ev tekstili üretimlerinde de oldukça başarılı ve tercih edilen bir marka olmaya başlamıştır. Türkiye’de 500’den fazla bayiye sahip olan firma, elart.com adresi üzerinden de hem Türkiye’de, hem de dünya üzerinde 40’dan fazla ülkede müşteri potansiyeline sahiptir. Yaptığı ihracat ile hem Türkiye ekonomisinde kendine yer edinmiş, hem de Elart olarak dünya üzerinde de isminin duyulmasını sağlamıştır. Birbirinden güzel model ve tasarımlarıyla birçok kişiye hitap eden firma, Türkiye’de birçok mağazaya sahip olmasıyla birlikte, elart.com internet adresi üzerinden de müşterilerine alışveriş imkanı sunuyor. Yurtdışından alışveriş yapmak isteyen müşteriler için de elart.com sitesinin varlığı ve buradan satış yapılması sayesinde kolaylık sağlanıyor. Firma sadece çeyiz mağazası olmaktan öte, hayalleri gerçekleştiren bir marka olma yönünde emin adımlarla ilerliyor. HemTürkiye’deki satış noktalarında, hem de elart.com sitesi üzerinden satış yapan firmanın önceliği kalite ve müşteri memnuniyeti. Bu nedenle, dokunmuş en iyi kumaşlar tasarımcıların hayal güçleriyle birleşip muhteşem görsellikte ve kalitede ürünler olarak alıcısıyla buluşuyor.

 

Türkiye’deki tüm mağazalarında, aynı kalite ve sabit fiyat garantisiyle satış gerçekleştiriliyor. Firma hem mağazalarında, hem de web sitesi üzerinden yaptığı satışlarda zaman zaman ciddi kampanya ve indirimler uygulamakta. Bu sayede hayalinizdeki ürünü hem aynı kalite ve güzellikte hem de çok uygun fiyata almanız mümkün. Markanın bütün ürünleri ISO 9001 kalite standartları ile üretilmektedir. Marka adı altında yıllardan beri süregelen klasik çeyiz modellerini bulabileceğiniz gibi, modern yaşamın getirdiği yeniliklerle tasarlanmış ürünler de fazlasıyla mevcut. Firma, ticaret hayatına başladığı günden bu yana, her geçen gün kendini sürekli geliştirmekte olup, zamanın ve günün ihtiyaçlarına göre modernize olabilmektedir. Bu nedenle markayı sadece bir çeyiz mağazası olarak nitelendirmek doğru olmayacaktır. Zira bu firma, çeyiz dışında günlük ev tekstili ürünleri konusundaki da oldukça iyi. Bu alanda yapılmış olan tasarım ve ürünlerle de aranan markalar arasına girmeyi başarmış bulunmaktadır.

 

Elart Çeyiz Ürünleri

Elart, arz talep döngüsü doğrultusunda, müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda şekil alan bir markadır. Bu alanda en büyük ilham kaynağı ihtiyaç ve taleplerdir. Hem çeyiz mağazası kimliği, hem de ev tekstili kimliği ile bir bütün halinde hizmet vermektedir. Bu denli büyüyebilmesinin, bu kalitede hizmet verebilmesinin ve bu kadar tasarımlara sahip olabilmesinin en büyük sebebi, %80 kadın çalışanlara sahip olmasıdır. Bir kadının istediğini en iyi kadın anlar mantığı ile yola çıkıp, bu alanda kadınların hayal gücü, emeği ve becerisiyle çok uzun yollar kat etmiş ve geçtiği yollarda derin, kalıcı izler bırakmıştır. Yıllardır en iyi çeyiz mağazası ve ev tekstili firması olmayı başarmış olan Elart, hem Türkiye’deki 500’ün üzerindeki mağazası, hem de elart.com internet adresi vasıtası ile daha çok uzun yıllar en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmaya devam edecek gibi görünüyor.

Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker